Croitor profesionist MARSAY

MARSAY cauta ganditori tineri si inovatori, care sunt nerabdatori sa se faca remarcati in vanzare si experienta made to measure. Angajatul Marsay isi duce la indeplinire orice sarcina la cel mai inalt standard posibil, are o inclinatie spre design si apreciaza moda.

MARSAY are nevoie de consultati de moda personali implicati pentru a se alatura unuia dintre cele mai valoroase posturi. Ai o dorinta fireasca de a-i servi pe ceilalti si a le depasi asteptarile. Esti o persoana care gandeste in perspectiva, un om care ia decizii obiective si ai o abilitate stranie de a le oferi oamenilor ceea ce isi doresc inainte ca ei sa ceara.
    RESPONSABILITATI
  • Sa raspunda la volumul mare de nevoi ale clientului cu ajutor/sfaturi personalitate, atente si bine-realizate.
  • Sa inteleaga problemele clientului in timp si sa gaseasca solutii ideale pentru a intampina nevoile si intrebarile acestuia.
  • Sa lucreze constant cu echipa Consierge pentru a depista, solutiona si inova procesele si procedurile prin care sa oferim cea mai buna ingrijire a clientului .
    CERINTE
  • Mai mult de un an de experienta in servicii cu clientii
  • Abilitati de scriere in romana si engleza la nivel avansat
  • Abilitati de comunicare exceptionale
  • Cunostinte despre moda pentru barbati, materiale si o pasiune in a tine pasul cu tendintele si stilul
  • Colaborarea cu echipa de operatiuni ca sa ne asiguram ca toate cerintele clientilor sunt confirmate si intelese
  • Elan si o dorinta profunda de a depune efort in aceasta munca